«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ «Тайынша ауданының білім бөлімі» КММ «Тайынша қаласының № 4 орта мектебі» КММ »

#ПРОФОРИЕНТАЦИЯ

Бүгін, 17 сәуірде Солтүстік Қазақстан университетінің өкілдері Тайынша ауданы мектептерінің түлектерімен ЖОО-ға түсу туралы айтып, оқушыларды білім беру бағдарламаларымен таныстырды. Түлектердің қызықтырған сұрақтарына жауап беріп, осы ЖОО-ға түсуге ниет білдірген оқушылармен жеке әңгіме-сұхбат жүргізіліп,ақыл-кеңес өткізді.
    Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті-Қазақстан Республикасының 85 жылдық тарихы бар көне оқу орындарының бірі. Университет факультеттері:
    Медицина факультеті;
    Агротехнология факультеті;
    Тіл және әдебиет институты;
    Педагогика факультеті;
    Инженерия және сандық технологиялар факультеті;
    Тарих, экономика және құқық факультеті;
    Математика және жаратылыстану ғылымдары факультеті;
    Кафедрада талапкерлерді
    жоғары білікті профессор-оқытушылар құрамы ;
    Облыстың заманауи оқу-зертханалық кешені және клиникалық базалары;
    халықаралық стандарттар бойынша үздіксіз интеграцияланған медициналық білім беру;
    жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің дамыған жүйесі( магистратура, докторантура).күтеді.