«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ «Тайынша ауданының білім бөлімі» КММ «Тайынша қаласының № 4 орта мектебі» КММ »

Ашық есік күні

Бүгін, 25.04.2023 ж., бітіру сыныбы "Тайынша агробизнес колледжі"КММ ұйымдастырған кәсіптер жәрмеңкесіне қатысты. Аталған іс-шарада директор Д.Е. Ташетов Тайынша ауданының қалалық және ауылдық мектептерінің түлектеріне колледждің пайда болу тарихы, осы мекеменің дәстүрлері, таңдаған мамандығы бойынша Лайықты еңбек еткен түлектер туралы айтып берді. Әлеуметтік серіктестердің, сондай-ақ осы білім беру түлектерінің өнер көрсетуі де қызықты болды. Біздің оқушылар презентациялар мен кәсіби сынақтарды есте сақтайды. Мастер-класс осы ерекше жарқын мамандық жәрмеңкесімен аяқталды.